Zapewne spędzasz więcej czasu przed ekranami urządzeń cyfrowych niż myślisz

 

 

Długotrwałe patrzenie na ekrany urządzeń elektronicznych może powodować zmęczenie wzroku, którego objawy to podrażnienie oczu, nieostre widzenie i bóle głowy, odczuwalne nawet już po dwóch godzinach. Przenoszenie wzroku pomiędzy kilkoma urządzeniami, może powodować nasilenie objawów, ponieważ oczy nie mają wówczas nawet chwili odpoczynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak działają soczewki?

 

Soczewki jednoogniskowe wspomagające akomodację posiadają wartość korekcyjną do dali, zapewniającą codzienne funkcjonowanie oraz strefę wsparcia wzroku umieszczoną w dolnej części soczewki, optymalnie dostosowaną do codziennych zadań wzrokowych. Strefa przyrostu mocy oznacza niewielki wzrost wartości soczewki, który wspomaga akomodację, ułatwia uzyskanie ostrego obrazu, łagodzi objawy wysiłku wzrokowego. Zwiększa także komfort widzenia w trakcie korzystania z urządzeń cyfrowych oraz wykonywania innych czynności w obszarze bliży.

 

 

 

Dla kogo będą odpowiednie?

 

Jeśli korzystasz z urządzeń elektronicznych przez ponad 2 godziny dziennie i odczuwasz: zmęczenie lub pieczenie oczu, ból głowy, niewyraźne widzenie, podrażnienie oczu, zbyt częste mruganie lub suchość oczu, nadwrażliwość na światło i jesteś w wieku od 13 do 45 lat.
Ten produkt jest dla Ciebie.

 

 

okulary relaksacyjne - wspomagające akomodację

MODNE OKULARY

ZADZWOŃ 505-215-515

OPTYK

Zapraszam