okulary dla kierowców

 

Soczewki specjalne, dzięki którym dojedziesz do celu.

 

 

Podczas jazdy samochodem nie tylko patrzymy na wprost, ale potrzebujemy również szerokiego i nieograniczonego pola widzenia. Jednocześnie musimy szybko przenosić wzrok na różne odległości, wykonując tylko minimalne ruchy głową: patrząc na przemian na drogę i nawigację, czy w lusterka i na deskę rozdzielczą. Szybkie przenoszenie wzroku może być szczególnie trudne dla starszych kierowców. Soczewki EnRoute są dostępne zarówno w konstrukcji jednoogniskowej jak i progresywnej (w dwóch wersjach: EnRoute oraz EnRoute Pro). Zapewniają wyraźne, komfortowe widzenie na dalsze odległości, deskę rozdzielczą, a także w lusterkach.

 

Do produkcji soczewek progresywnych EnRoute zostały wykorzystane najbardziej zaawansowane technologie firmy Hoya: Zintegrowana Obustronna Konstrukcja Progresywna, zapewnia szersze pola widzenia i możliwie szybkie przenoszenie wzroku na różne odległości, a kontrola Stabilności Obrazu gwarantuje doskonałą percepcję obrazu w dynamicznie zmieniających się warunkach, podczas jazdy samochodem.

 

Dla zawodowych kierowców, firma Hoya opracowała soczewki EnRoute Pro, które oprócz wszystkich zalet soczewek EnRoute, posiadają dodatkowo: filtr podwyższający kontrast widzenia, zapewniający lepsze postrzeganie kolorów i jeszcze większe ograniczenie efektu oślepienia oraz indywidualną konstrukcję, uwzględniającą zarówno uwarunkowania wzrokowe użytkownika jak i odległość do deski rozdzielczej, co umożliwia przyjęcie naturalnej i swobodnej pozycji podczas prowadzenia samochodu.

Ilustracje mają charakter poglądowy. Rzeczywiste doświadczenia wzrokowe mogą się różnić w zależności od warunków atmosferycznych, korekcji okularowej i sposobu użytkowania okularów.

 

Soczewki EnRoute zapewniają:

 

- znaczne ograniczenie efektu olśnienia przez światła samochodów nadjeżdżających z naprzeciwka,

- poprawę kontrastu i jakość widzenia przy słabym oświetleniu, we mgle i deszczu,

-wyraźne i konfortowe widzenie na dalsze odległości, w lusterkach, a także deskę rozdzielczą,

- szybkie i  płynne przenoszenie wzroku na różne odległośći,

dodatkowy filtr podnoszący kontrast widzenia,

- komfort prowadzenia samochodu także przez zawodowych kierowców (EnRoute Pro)

MODNE OKULARY

ZADZWOŃ 505-215-515

OPTYK

Zapraszam